Uncategorized

Wprowadź te nawyki żywieniowe dla lepszego zdrowia

Wprowadź te nawyki żywieniowe dla lepszego zdrowia

Kilka zdemontowanych funtów to dopiero początek walki o grubości, aby przetrwać, podczas gdy współczesny człowiek ciągle siedzi, i jedzenie przybywa, aby debljao. I kiedy skończyły się produkty, zszedł do self-service! Jeśli w tym całą noc, aby zobaczyć dobre  filmy, sytuacja staje się rozpacz. Ta różnica w kino domowe i nocny programie telewizyjnym, po prostu

Niebezpieczne dla zdrowia.

Ten sam los dzielą i psa, tak, że gdy rano wyjść, to on nie wie, kim jest gruba – właściciel i pies. Nie należy zapominać I psy życie drastycznie się zmieniła, odkąd ludzie zaczęli służyć w sklepach dla zwierząt domowych, zamiast je kupić wiadra w sklepie.

Dziś grubość, na całym świecie jest uważany za jeden z rodzajów Niebezpieczne dla zdrowiauzależnień, więc i podejście do tej kwestii. Nasza rada, że nastawiasz się na wyspecjalizowanych forach odchudzanie, które jest całkowicie bezpłatna pomoc w utracie wagi. Proponuję włączyć w takie forum, bo w wypowiedziach na forum, być w stałym kontakcie z ludźmi, którzy mają te same problemy, i w ten sposób wymieniać się doświadczeniami, uzyskać bezpłatną pomoc, która polega na walce, to jest bardzo ważne, aby usłyszeć nowe przydatne rzeczy, które mogą ułatwić drogę do utraty wagi i po prostu zrobić dobre założenie, że utrata wagi będzie w dłuższej perspektywie z sukcesem! barwa-zdrowia.info/

Badania Amerykańskiego instytutu otyłości w Ohio wykazały, że ludzie, którzy biorą udział w tego typu aktywny udział w forum, były średnio o 2 kg szybka utrata kg w miesiąc, a znacznie dłuższy okres czasu podtrzymania transfer (będą realizowane w najbliższym czasie na wadze.

Ile faktycznie można schudnąć w tydzień (i, jak, że więcej do stracenia)

Jednym z częstych pytań dla osób, które chcą jak najszybciej, aby schudnąć, to: “Ile kilogramów można stracić w tydzień?”. Odpowiedź na to pytanie przynosi dobre wieści i złe wieści.

Zacznijmy od dobrych wiadomości:

Można dużo stracić w ciągu jednego tygodnia do 5 kilogramów.

To prawda, nie są ograniczone, życiowej mądrości, i zalecenia, które w ciągu tygodnia stracił tylko pół lub jeden kilogram. Ekstremalne odchudzanie, na pewno będzie spadać, ale ważne jest, aby powiedzieć, co jest zalecane, praktyka ta, tylko w krótkich okresach.

Można dużo stracić w ciągu jednego tygodnia do 5 kilogramówI ile można właściwie pominąć, to zależy od wielu czynników, z których niektóre mogą być monitorowane, a niektóre nie.

Punkt wyjścia – to, że grubsze, na początku to będzie duży procent utraty wagi odwołuje się do złogi tłuszczu, a także dużo łatwiej będzie stracić kilažu. Jeśli masz tylko kilka przepukliny, przekroczenie których chcesz się pozbyć, będziesz mieć większe wyzwanie, aby zapisać (lub uważać, aby nie stracić) masy mięśniowej ważne dla przyspieszenia metabolizmu.

Tryb treningu – już i ptaki w gałęziach, wiedzą, jak ważne są ćwiczenia aerobowe (bieganie, szybki marsz, pływanie, sport…). Ale, to jest bardzo ważne, i beztlenowa praca mięśni, i to właśnie ta kategoria jest niezbędna do krótkotrwałej utraty wagi, i to potwierdziły liczne badania. Tak więc, na przykład, badanie przeprowadzone na Uniwersytecie w Kolumbii ispitanike podzielił się na dwie grupy, wszystko gwałtownie srezan spożycie kalorii, ale jedna grupa trzy razy w tygodniu praktykowane tylko w warunkach beztlenowych – pracował w mięśnie (z hantlami lub masy ciała), podczas gdy inni ćwiczyli aerobik (aerobik czy jogging). Po ośmiu tygodni, wszystko stracili ponad 9 procent od ich wagi (dotyczy to waga w kg, 1 kg waży około 2 kg). Ale w tlenowych grupie 20% utraty masy ciała spada w tkanki mięśniowej, podczas gdy beztlenowe przegrała mniej niż 8 procent masy mięśniowej.

To samo potwierdził w naukowcy z American College Of Nutrition, która, jak dwie grupy ludzi są kontrolowane przez 12 tygodni. Grupa praktykowane trening siłowy, a drugi robi cardio-ćwiczenia. Obie grupy jedli 800 kalorii dziennie. W końcu obie grupy znacznie stracił na wadze i około podjednaku ciężar, ale ludzie w grupie, które sprawiły, że trening stracił znaczną ilość tkanki mięśniowej (i to sačinjavalo ważną częścią całkowitej utraty wagi), podczas gdy ci, którzy uczestniczyli wagi nie stracił mięśnie

Leave a Reply